بستن

نخستین نشست شتابدهنده های کشور در پارک فناوری پردیس برگزار شد

نخستین نشست شتابدهنده های کشور با هدف هم افزایی، انتقال تجربه و بررسی دستاوردهای شتابدهنده ها، پنج شنبه ۹ اسفند در محل پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار شد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری نخستین نشست یک روزه شتابدهنده کشور در پارک فناوری پردیس با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران شتابدهنده های نوآوری و حدود ۵۰ شرکت سرمایه گذاری و مقامات دولتی و مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
شتابدهنده های نوآوری از جمله ساختارهایی هستند که با ارائه خدمات و امکانات به تیم های نوپا و استارتاپی به رشد و توسعه آنها کمک می کنند. در این رویداد که هرساله برگزار خواهد شد، چالش های پیش روی شتابدهنده ها، مسائل حقوقی استارتاپ ها و موضوعات سرمایه گذاری، توسط مدیران شتابدهنده ها بحث و تبادل نظر می شود. در این نشست ظرفیت های “مرکز نوآوری و شتابدهی رسانه ای توسکا” نیز مطرح شد .
مرکز شتابدهی نوآوری زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از سال ۹۳ به کمک و حمایت از ایجاد و راه اندازی این شتابدهنده ها پرداخته و سعی در ارتقا و توسعه زیست بوم کارآفرینی و نوآوری کشور داشته است.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *